Hakkında

1970 yılının Mart ayında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini mahallesindeki Yedikule İlkokulu ve Yedikule Lisesi’nde tamamladıktan sonra, üniversite öğrenimi için de evinden fazla uzaklaşmayı tercih etmeyip, evden yürüyerek yarım saatte ulaşabildiği İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi’nin Fizik Bölümünü bitirdi.
Bir ara öğretmen olmayı düşünüp yine yürüme mesafesindeki bir dershanede staj yaptı ama kader kendisi için çok farklı bir yol çizmişti. Stajın ardından kendini Malatya’da askerde buldu. Maalesef askerlik söz konusu olunca eve yürüme mesafesinde bir birlik bulmak o kadar kolay olmuyordu. Yedi ay süren Bey Dağı manzaralı vatani görevin ardından evine döndü.
Askerlikten sonra hayata bıraktığı yerden değil, bilişim sektöründen devam etti.
2003 yılından bu yana da Su Vakfı’nda görev yapmaktadır.
2009’dan itibaren mesaide olmadığı zamanlarda yazma denemeleri yapmaya başladı. Hâlâ devam ettiği yazılarını kişisel sitesinde yayınlamakta, ayrıca bu yazılarından pek çoğu, çeşitli web siteleri tarafından da yayınlanmaktadır.
2014’ten itibaren yazıları başta Zafer Dergisi olmak üzere çeşitli dergilerde yayınlanmaya başladı.
Lise ve üzeri seviyeye uygun hazırlanan İnanmazsan Gel de Bak ve Yaşıyor muyuz? Şaşıyor muyuz? isimli iki kitabının dışında, İlkokul 3. sınıftan itibaren severek okunabilen 5 kitaptan oluşan Sabri Cemil dizisi ve yine İlkokul 3. sınıftan itibaren okunabilecek olan ŞOK TİMİ isimli 5 kitaplık tarihi zaferler dizisi de yazara aittir.
1998’den bu yana evli olup, iki kız babasıdır.

%d blogcu bunu beğendi: