KİTAP
sok-timi-5-5-operasyon-yedikule-vatan-savunmasi

Senin benim gibi üç genç Şevket, Orhan, Kâmil normal, sıradan bir hayat yaşarlarken Yedikule Surlarının dibinde bir ışık görüyorlar. “İn midir cin midir, yerli midir Çinli midir?” diye meraklanıyor, dizleri titreyerek soluğu Timur Abilerinin yanında alıyorlar. Korku, gizem, heyecan ağırlıklı sunumlarının ardından Timur Abi de ekibe katılıyor.
Kendilerine ŞOK TİMİ adını veren bu dört genç sur duvarından çıkan bu ışığın büyüsüne kapılıp farklı âlemlere gidiyor ve farklı zamanlarda, farklı tarihî olaylara şahitlik ediyorlar.
Dört kitaptır devam eden bu gizemli ışığın ve yolculuğun sırrı, serinin bu son kitabında açıklığa kavuşuyor. Kahramanlarımız, polisle birlikte operasyona katılıyor ve olayın aydınlanmasını sağlıyorlar.
Ardından bir gece Boğaziçi Köprüsü’nün tanklarla kapatıldığı haberini okuyor, tüm mahalleliyle birlikte vatan savunması için Vatan Caddesi’ne koşuyorlar. Vatansever polislerle birlikte bir tankı hainlerin elinden kurtarıyorlar.

Örnek sayfaları buradan görebilirsiniz.

Linkler:

https://www.kitapyurdu.com/kitap/sok-timi-5–operasyon-yedikule–vatan-savunmasi/488931.html&manufacturer_id=182800

https://www.ugurbocegi.net/sok-timi-5-operasyon-yedikule-vatan-savunmasi-muhiddin-yenigun-pmu238

Bu kitap ayrıca 5’li setin bir parçası olarak da satılmaktadır.

https://www.kitapyurdu.com/kitap/sok-timi-seti-5-kitap/488926.html&manufacturer_id=182800

https://www.ugurbocegi.net/sok-timi-seti-muhiddin-yenigun-pmu237

0 Yorumlar
Paylaş

Muhiddin Yenigün

Bu konuda sizin de söyleyecekleriniz ya da sormak istedikleriniz varsa aşağıya yazabilirsiniz (yayınlanacağını garanti etmiyorum):

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.